Menu

Batoh Simony 40+8

Batoh do skal – všichni ho nosíme, potřebujeme. Každý máme jiné požadavky ať už na design, výbavu, velikost či jiné vlastnosti. Já mám dvě děti, se kterými jezdíme do skal a potřebuji tedy batoh, který je hlavně pohodlný a vejde se mi do něj hodně věcí. To vše batoh SIMONY 40+8 splňuje... a ještě mnohem víc!

Záda batohu:

Nemám ráda batohy s konstrukcí, příjde mi, že zbytečně ubírá místo uvnitř batohu. Batoh SIMONY má záda perfektně vytvarovaná, z příjemného materiálu. Bezvadně sedí na zádech a po jeho nasazení si můžete ještě ramenní popruhy doupravit podle potřeby. Věcí, která mě naprosto nadchla je odnímatelný bederní pás. Ke skalám většinou nechodíme dlouho a mě je batoh sympatičtější bez pásu, takže jsem si ho sundala a chodím bez něj. Ramenní popruhy jsou pěkně vypolstrované, tudíž mě do ramen netlačí.

Vnitřek batohu:

Batoh je celkově dost prostorný. Uvnitř je jen jedna klasická kapsa na zádech, a taky kapsa, kterou se dá vytáhnout plastové vyztužení zad a tím batohu ještě zvětšit objem. Postranním zipem se dá do batohu dostat zvenčí aniž bychom museli odklápět víko, ale to, já se příznám, nepoužívám.

Víko a kapsy:

Spousta věcí se taky vejde do víka batohu, které má uvnitř ještě jednu síťovanou kapsičku na zip s karabinkou na klíče. Dá se přezkou jednoduše odepnout nebo nastavit výšku podle naplněnosti. Batoh má pak 2 stahování a navíc ještě popruh na upevnění lana – já tam nosím bundy pro sebe a děti. Po straně je pak jedna úzká kapsa na zip – určená na mapu. Mně se tam vměstná lékárnička, toaletní papír a repelent. Zepředu batohu je ještě jedna kapsa (výrobcem určena na mačky), tam já nosím lezeckého průvodce a náhradní oblečení. Nevýhodou této kapsy je, že je pouze stahovací, takže když se jde v dešti, věci snadno zmoknou. Postrádám tedy u tohoto batohu ještě alespoň jednu kapsu na zip, určitě bych ji využila.

Celkově má batoh moc pěkný design, věci v něm mají své místo a s radostí ho nosím, i když ho mám většinou naplněný na maximum. S dětmi člověk potřebuje mít věci uspořádané, aby nic dlouho nehledal a vše měl po ruce. To se mi s batohem SIMONY splňuje.

 

SHRNUTÍ PLUSY a MÍNUSY BATOHU SIMONY 40+8

+ zajímavý design, kvalitní materiály a provedení

+ prostornost, spousta vychytávek mj. i na ledolezení

+ odnímatelný bederní pás a anatomicky vytvarovaná záda

-  málo postranních kapes na zip

-  přední kapsa pouze na stahování


Návrat